Leden 2011

Myšlenky na konec... // Téma týdne

29. ledna 2011 v 22:41 | Ell
The_Sun, elea.blog.cz
Berme to jako realisté. Kdo nikdy nepomyslel na smrt? Myslím, že všichni z nás. Ten co ne musel bát opravdu velký optimista, nebo mít naprosto úžasný život. Nejsem a nemám. Co tedy jsem? Přiměřený optimista, který občas koukne na svět druhou stranou a člověk, co má takový ten normální život. 
---
Sebevražda... Dosti časté téma. I když jsem občas na sebevraždu pomyslela, nikdy bych to neudělala. A to ze dvou důvodů. Nebojím se smrti jako takové. Spíš se bojím bolesti a utrpení, které smrti většinou předchází. A ten druhý důvod: Na to, abych se zabila mám až moc ráda život.


Komentáře... Prosím o přečtení!

29. ledna 2011 v 13:25 | Ell
Takže... Jelikož se za mě nějaký člověk vydával v komentářích u tohoto článku, sděluji vám pár informací.

Kdokoli se za mě vydá, bude mu zablokována IP adresa. Tzn. že se nebude moci přihlásit na mé stránky. Promiňte, ale tohle je vážně drzost! Takže pokud někdo pod mým jménem bude hnusně reagovat na váš komentář, NEJSEM TO JÁ.

Jak mě poznáte? Hlavně jsem VŽDY přihlášená. A jak poznáte že jsem přihlášená? Mám u komentáře takový ten růžový obrázek s kytičkou --> elea

No... To je asi vše. 

Až přijde konec...

27. ledna 2011 v 22:20 | Ell
Different_friends (Rozdílní přátelé), elea.blog.cz
...budu se cítit opuštěná. Budu zklamaná, na dně,... Budu se cítit zkrátka hrozně. Na pospas okolnímu světu, lidem... Bez přátel, které jsem znala devět let. S někým se už možná neuvidím... S někým za nějakých deset let. Ztratím všechny nejbližší kamarády, ztratím druhou rodinu. Devět let přátelství, hádek, blbostí... Devět let času si uvědomit, jak moc mi budou chybět. Devět let na užití času s nimi... Devět let nedostatečně využitého času. 

Naše třída... Bude mi chybět.


Manon Lescaut (úryvek)

22. ledna 2011 v 17:03 | Ell
Storm (Bouřka), elea.blog.cz
Manon Lescaut... Má oblíbená poezie od Vítězslava Nezvala. Nejkrásnější úryvky, ale jen jeden vítězí.


Škola noci // Lenobia

21. ledna 2011 v 20:53 | Ell
Lenobia, elea.blog.cz


Co dokáže šikana...

21. ledna 2011 v 20:24 | Ell
Call for help, elea.blog.cz
Šikana... Strašně moc lidí a dětí jí poznalo... A já se do té skupiny řadím také. Proč o ní bude řeč? Protože je to stále opakované téma a já vám na šikanu dám trochu jiný úhel pohledu... Tedy alespoň doufám. Z vlastních zkušeností. Každopádně nechci, aby mě někdo litoval.


PADLÍ andělé

15. ledna 2011 v 13:32 | Ell

Ani tak nejde o anděly. Vlastně jde spíš o démony, kteří mají za úkol nás tyranizovat, brát nám energii a psychicky nám mučit. I přes to je zařadím do kategorie andělé... A to z jediného důvodu: Mají to slovo ve jméně.


Afrodite LaFont // Škola noci

15. ledna 2011 v 13:19 | Ell
Afrodita LaFont, Škola noci, Elea.blog.cz

Rachel McAddams v roli Afrodity LaFont. Mě osobně se předělávka docela líbí. Na tuto roli mi přijde Rachel dobrá, jelikož si zahrála už v několika filmech, kde hraje "mrchu" :D. A šlo jí to! Navíc na to má vzhled :).

Znovu:
- Nelíbí? Nekomentuj! Nepotřebuju slyšet vaše "chytré" rady jak a proč na to,
- Chceš kopírovat? Ok. Ale jen s odkazem na můj blog a neodstraňuj copyright na fotce.

Afrodita LaFont // Škola noci

15. ledna 2011 v 12:51 | Elea

Afrodita LaFont, Škola noci, Elea.blog.cz

Tak jsem zase jednou neměla co dělat. Znáte to. Víkend. Tak jsem oteřela PhotoShop, osobnosti.cz a procházela fotky. Našla jsem si tuhle. Je to Kelly Kelly. Wrestlerka, modelka... Touto fotkou mi dokonale padla na Afroditu. Je hezká, a ten obličej... Takový namyšlený :P. No každopádně jsem tu fotku upravila a... nemůžu říct že se mi nelíbí. Samozřejmě soudím podle sebe ;). Názor, ten vám nikdo nevezme. 

Takže znovu plati:
- kopírování mi nevadí, ale pod podmínkou, že k té fotce přidáš odkaz na můj blog a nebudeš odstraňovat copyright na fotce. 
- a pokud se ti má úprava nelíbí, nebuď líná/líný, kup si PhotoShop a uprav si fotku sám/a. Já tu nejsem od toho, abych poslouchala vaše urážky ;).

Doufám, že jsme si rozuměli :).

Z důvodu lidí...

12. ledna 2011 v 9:02 | Ell
Elea.blog.cz
Asi takhle: Z důvodu lidí, kteří o mém blogu nic nevědí, ale přesto mají potřebu si na něm vylévat své komplexy, jsem se rozhodla (ne, opravdu neruším blog), že články, u kterých jsem měla uveden zdroj a nejspíš jsem měla dodat i SLOVNÉ POVOLENÍ, mažu. Nemůžu pochopit, proč mám na blogu hned několik komentářů, že kradu. Vím, co je to krádež. A také vím, co je to povolení. Takže mi prosím vás nepište ty urážející komentáře, když jsem si jejich článek VYPŮJČILA, jasný? Nerada to dělám, ale tohle mě opravdu dokáže naštvat. Hlavně že VY víte všechno nejlépe, že? 

Věřím... // Téma týdne

6. ledna 2011 v 21:10 | Ell
Elea.blog.cz
"Kdyby život byla zkouška, dostali bychom učebnici."

Ano, přesně v to já věřím. Věřím v posmrtný život. Věřím, že život je jen taková zkouška, kterou si musíš projít. Věřím, že existuje onen svět, kde neexistuje zlo, zášť, závist, krutost a sobeckost. Věřím, že tam existuje jen láska, dobro, přátelství... 

Věřím, že až jednou tu nikoho mít nebudu nebo oni nebudou mít mě, setkám se s nimi...

Že jsem se nenarodila jen tak...