Říjen 2010

Afrodiziakum? Některé celkem nechutné.

30. října 2010 v 18:59 | Ell
Granátové jablko

 Tak jsem zase jednou hledala na internetu námět na nějaký článke, zamyšlení. No a povedlo se. 
 Viděla jsem složku s názvem "Afrodiziaka". Tak jsem na ní klikla a co na mě vyskočilo? No... Jelikož jsem slabší povahy, žaludek mi udělal přemet.
 Afrodiziaka jsou přírodní látky (ovoce, zelenina, atp.), které pomáhají, abyste se cítili fyzicky i duševně lépe. A vlastně i hlouběji používali milostný akt.
 Věřte tomu, nebo ne. Já osobně si myslím, že sex je o lásce a pokud máte potřebu pomáhat si "něčím" k ještě lepšímu sexu, tak nemilujete.Škola noci // Úprava fotek - Kalona

27. října 2010 v 20:42 | Ell

Na přání kudasai-xo, jsem vytvořila pár předělávek Kalony.
Tady jsou:


Kalona by Elea.blog.cz

Škola noci (The House of night) // Úprava fotek a postavy podle mého

25. října 2010 v 16:16 | Ell
Možná jste si všimli, ale začínám být pěkný cvok do Školy noci (angl. The House of night). Jelikož nikde neni moc fanmade obrázků, jak by asi mohly vypadat postavy, rozhodla jsem se pár jich vyrobit. Nesmíte brát, že se moc nepodobají vaší představivosti. Já nejsem Stevie-Rae ani Neferet, a proto vyberu fotografie postav podle sebe. Budu ráda za komentář ;).

Zoey Redbird

Zoey by Elea.blog.cz

Noviny Ell, 3. vydání

24. října 2010 v 15:55 | Ell
Tak se zase jednou omlouvám, ale prostě a jednoduše jsem zapomněla na mé noviny. No, co se dá dělat... Honem rychle napravovat chyby :).


Elea.blog.cz

Jiskření...

19. října 2010 v 18:05 | Ell

Už hrozně dlouho vídávám na stěnách takové jiskření. Vypadá to jako jednotlivé prskavky, ale když na to koukám a najednou uhnu, uhne to s mým zrakem taky a pořád to vidím.

Není to takové to, že se vám zatočí hlava a máte mžitky před očima. Mě se hlava netočila, nebolela mě, byla jsem naprosto v pořádku. Vídávám to už hrozně dlouho a co to je, to nevím. Jen tuším, že něco z vesmíru.

Máte s tímto někdo zkušenosti?

Mé zážitky s Déjà vu! + něco o něm

16. října 2010 v 15:37 | Ell


Déjà vu 

(francouzsky "Již viděno") 

Označuje v psychologii jev, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného.

Elea.blog.cz
Jak jistě víte, každý měl minulý život. Někdo v to věří, někdo ne. Já osobně ano, jinak si totiž mé zážitky nedokážu vysvětlit. A právě ve svém minulém světě, jste mohli potkat osobu, kterou jste nikdy ve svém nynějším životě neviděli, ale prostě zažijete pocit Deja vu. 

Elea.blog.cz
Zážitek č. 1:

Máme projekt v dějepise. Učitelka nám dala jednoho člověka, který zahynul ve válce, či v koncentračních táborech. Já dostala Rodolfa Ebena. Předem upozorňuji, že to není žádná známá osobnost, jelikož zemřel za 2 světové války. Zde je jeho fotografie:


Když jsem se na něj prvně podívala, ihned mi přišlo, že ho znám, že jsem ho někde viděla. Ten pocit byl hrozně silný a určitě se jedná o Deja vu. Přitom jsem tohoto člověka logicky nikdy nikde vidět nemohla.

Zážitek č. 2:

Možná znáte písničku We Dance on. Neustále ji pouštějí na MTV, a já z nějakého nepochopitelného důvodu opět dostala ten divný pocit Deja vu. Ovšem jen u refrénu. Nevím proč, nevím kdy, ale prostě mi nikdo nevezme, že jsem ten refrén už někde slyšela.No to snad ne! Další náhoda!

15. října 2010 v 16:31 | Ell

Já vím, že už to vážně vypadá hloupě, ale je to tak. Před chvilkou jsem přišla z kroužku, odhodím tašku do pokoje a jelikož mám důvod mít dneska dobrou náladu, začnu si zpívat. Ani nevím proč, ale prostě mě ta písnička jen tak napadla, i když jsem jí dlouho neposlouchala ani neslyšela. Pořád si zpívám, zapnu si televizi, naskočí tam MTV a tam přesně ta samá písnička, v přesně samou vteřinu, jako si já zpívám. Prostě televize naskočila a jakoby se písnička ke mě "přidala". Nevím jak to říct. Je to zvláštní. Dřív to byly takové náhody, jako že jeden den slyším o např. Měsíci a večer najednou pustim televizi a tam dokument o Měsíci. Tohle ale bylo jiné. Prostě se ta náhoda ukázala hned, a né až za několik hodin. Nikdy se mi to nestalo. Netuším proč...

Mimochodem: Byla to písnička od Taio Cruz - Dynamite

Tři "náhody" v jediném dnu!

14. října 2010 v 17:51 | Ell

Doporučuji přečíst oba.

Fantasy-Wallpapers.jpg Fantasy Art image by PunkyPeach

No já se na to vykašlu! Říkejte si  o chcete, ale tohle už není normální.

Tak si jednou píšu s kamarádkou a ona mi radí, abych se podívala na True Blood (Pravá krev). Je to seriál o upírech. Zařadila bych ho do škatulky s nápisem "Sexuální horor". Asi po dvou měsících teda jdu, a podívám se na první až osmou část první série. Mimochodem: Podle mého názoru je to jen blbost o sexu a zabíjení. Je tam hlavní hrdinka, jménem Sookie (čti Suki). Dnes, o dva dny později, se kouknu do programu, a tam fotografie Billa (to je upír z Pravé krve) a jedné dívky, kterou neznám. A pod tím nápis "True Blood" a popis seriálu. To je 1. náhoda. A  2. náhoda. Dívám se na televizy (také dnes, asi o hodinu déle než došlo k první náhodě), a tam ukázka na nějaký film, s dívkou jménem Sookie. No a vlastně ta třetí náhoda, byla ta, že jsem vůbec objevila po těch dvou měsících seriál Pravá krev. Šla jsem na jednu nejmenovanou stránku, a tam hledala Simpsonovi. A najednou koukám, pod tím odkaz na Pravou krev. Tak jsem na to klikla, a začala jsem koukat. No je tohle normální? Posuďte sami.

Tohle je nejvyšší počet "náhod" za jeden den, co se mi kdy stal.Jak na mě negativně působil Satanismus

12. října 2010 v 20:59 | Ell
Satanismus... Většina ví, oč jde. Pro ty, kteří neví: Satan = ztělesnění zla (opak/dobro = Bůh), praktikují oběti (např. zvířata, dříve i lidé), symbol: obrácený pentagram s hlavou kozla, lidé kteří Satanismus vyznávají chodí hodně v černém a podivně se chovají (to ale není podmínkou). 


Dnes měla kamarádka referát o Satanismu. Už jen ten název na mě působí špatným pocitem. Ihned jak začala před tabulí přednášet, měla jsem podivný pocit. Jakoby mi to vysávalo energii, pocity štěstí, mé "Já". Cítila jsem po těle divné vibrace (hlavně v rukou). Proto jsem požádala mé andílky aby mi pomohli. Zaťala jsem pěsti, protože ty vibrace a ten děsivý pocit nešel vydržet. A jak jsem ty pěsti zatnula, okamžitě ten pocit i vibrace přešly. Když jsem s tím ale přestala, znovu jsem cítila vibrace i divný pocit. A když jsem znovu zaťala pěsti, opět nic... Naprostý klid. Sice jsem cítila, jak mi postupem času začíná docházet energie, ale rozhodně to bylo lepší, než "užírání se od Satana".

Nevím čím to bylo, vlastně ani nevím, jestli to bylo Satanismem. Ale když referát skončil, kamarádka přestala mluvit a odešla si sednout, jakoby i s ní odešla špatná energie a vlastně celý Satanismus a pocit "vysávání". 

Můj vlastní neokoukaný svět

9. října 2010 v 19:38 | Ell
Mnoho lidí má svůj vlastní svět. Já jsem jedním z nich. 

Každý člověk si ve své hlavě utváří obraz svého světa, země. V tomto světě, jdou napravit veškeré chyby, které jste za celý svůj život udělali. V tomto světě, se i nemožné zdá být skutečným. V tomto světě, neexistují pravidla, jenž by vás ohrožovala... Války, jenž by vás utlačovaly... Lidé, jenž by vás nenáviděli, mstili, pomlouvali... Nemoci, jenž by vás trýznily... Skutečnost - realita, jenž by vás poutala.

V tomto světě, existuje láska, mír, pořádek a věčný klid. Tento svět nezná krutost, bolest, utrpení, zášť, smutek ani nenávist. Žijí zde dávno mrtví lidé, bájná stvoření. Vládou nad tímto světem, je milování. 

Píší se tu příběhy, kterým by se obyčejný člověk vysmál. Nejsou tu každodenní záležitosti, jako škola, práce, ba i chůze. Můžete zde létat, být vznešeným orlem, i mírumilovným pegasem. Nemusíte zde jíst, ani pít. 

Zkrátka a dobře, neexistuje tu nic, co vy sami nechcete.

Oddělovač by elea.blog.cz


Nyní je čas, abych vám popsala svůj vlastní svět. 

Každé ráno, kdy se vzbudím, těším se na večer. Proč? Lehké vysvětlení :). Protože každý večer, když už ležím v posteli, vstupuji do své země. Momentálně se můj svět dost podobá Narnii. Dnes jsem dočetla poslední díl této série a jsem jím naprosto unešená, ale to už je jiná kapitola. V mém světě je/jsou Cair Paravel, Edmund, Lucka, Zuzana, Petr, jednorožci, pegasové, mluvící koně, kentauři, satyrové i hypogrifové, najády i dryády, Rípčip (:)), i ostatní postavy. Míchá se do toho i má vlastní představivost a ta hezčí stránka reálného světa. Je tu láska, harmonie, chápavost, nekonečné přátelství,... Zkrátka není nic, co bych si zde nemohla vykouzlit kouzelným proutkem :). A abych nezapoměla: Je tu i Aslan :). Jsou tu už zemřelí lidé, dávno vyhynulí živočichové i rostliny, lidé, se kterými moc dobře nevycházím (i kdybych si přála opak), je tu pochopení a již zmíněná harmonie mezi dobrem a zlem.  

Je tu prostě vše, co mám ráda.

Proto všem radím: Zkuste to! Nebudete litovat a s radostí se budete ukládat do postele. Já většinou vymýšlím v tomto světě svůj příběh, něco se děje a ani nevím kdy, ale prostě usnu. Další večer pokračuji v "psaní" příběhu tam, kde si to naposledy pamatuju. 

Je to zábava :) A v tento svět vám nikdo, nikdy nevezme.

10 věcí které mám ráda!

6. října 2010 v 19:14 | Ell
Takže! Je to vlastně taková hra, do které mě pozvala Avilan (P.S. Díky :D). Prostě 
napíšeš 10 věcí které máš nejraději a pošleš to dalším 10ti lidem.
Takže tady jsou:

 Jednoznačně magii a vše s ní spojené :).

 Všechny mé Sb :).

 Letopisy Narnie. Ať už knihy, nebo filmy! 

 William Moseley & Skandar Keynes (oba Letopisy Narnie)

 Kentaury & Koně a jízdu na nich & Všechna bájná stvoření

 Norsko! Je to úžasná země. Už nejen vzhledem na mapě, ale i přírodou.

 Slunečný podzim, kterého se teď asi moc nenabažíme :( & Přírodu celkově

 Kreslení & Malování. 

 Své andílky :) & Rodinu

 Písničky. Miluji písně od Taylor Swift! (určitě Love Story, Teardrops on my guitar, Crazier, You Belong with me,...)

<><><xoxo><><>

Vím, mělo jich být jen 10, ale já si prostě nemohla pomoct :).
No a do této hry teď zvu:

Ještě bych pozvala symbolicalku a Daju, ale jelikož svůj blog pozastavili, máme smůlu :( :D. Dál je tu Avilan, ale ta už to dělala :D.
No a desátého a devátého člověka ve svých SB nemám :).

O Plavbě Jitřního poutníka (kniha)

3. října 2010 v 13:50 | Ell
AvatarNarnie, by Elea.blog.cz, NOT COPY!
Takže, právě jsem dočetla knihu Plavba Jitřního poutníka (Letopisy Narnie). Ti do četli, budou vědět o čem je řeč, ti kdo nečetli, mají smůlu :D.

Je to prostě jen můj názor...


Layout // Edmund Pevensie

1. října 2010 v 20:03 | Ell
Strašně se mi ta fotka líbila, takže jsem z ní udělala layout. Já vím, není nic moc, ale já prostě Skandara žeru :D. Bude to asi další lay tohohle blogu. Chce ho někdo? Pošlu na mail:D Ale pochybuju, že se někdo najde...;)

Edmund Pevensie, Elea.blog.cz

Placebo opravdu funguje!

1. října 2010 v 19:25 | Ell
Elea.blog.cz
Placebo, placebo, placebo... Všude se o tom mluví. A když všude, tak OPRAVDU všude :D. Placebo je vlastně neúčinná vitaminová pilulka, která se podá nemocnému a řekne se mu, že to je vlastně vysoce účinný lék např. proti bolesti. On uvěří a bolest ho přejde.


Fobie...

1. října 2010 v 19:12 | Ell
Elea.blog.cz

Fobií existuje nepřeberné množství. Mohou vzniknout prakticky ze všeho, co nás obklopuje.