Andělská magie a jejich vyvolávání

31. prosince 2009 v 18:50 | Elea
Andělská magie vibruje ve vysokých frekvencích. Abyste se na ni snáze vyladili a úspěšně vyvolali anděla, měli byste se připravit očistnými rituályjako je půst koupel, modlitba. Půst by se neměl přehánět, stačí jednodenní. Měli byste se vyhýbat návykovým a stimulačním látkám a nejíst např. cibuli, česnek.
Je důležité pít bylinné čaje a nálevy např. fenyklový, heřmánkový, mátový,... tyto bylinky můžete přidat také do své očistné koupele. Provoněná koupel spolu se světlem svíce je ideální přípravou na andělskou magii.
Pěticípá hvězda neboli PENTAGRAM je odvěkým symbolem ochrany a štěstí.
Představuje PĚT SMYSLU, ČLOVĚKA jako Mikrokosmos a obraz Boží.
Používá se při rituálech k vytvoření ochranného kruhu síly. Před vyvoláním zkoncentrujte a udržujte tvůrčí duchovní energii.
Vyvoláním ČTYŘ VELKÝCH ARCHANDĚLU pomocí čtyř svatých hebrejských jmen boha navozuje spojení se silami přírody, živlů, čístí auru a naplńuje ji božským světlem.
Tento rituál se tradičně začíná vykonáním SVĚTELNÉHO KŘÍŽE.
SVĚTELNÝ KŘÍŽ
Světelný kříž je velmi účinným Kabalistickým cvičením pro posílení AURY a koncentraci ENERGIE! Tradičně se vykonává před vlastní magickou prací, hlavně při vymezování MAGICKÉHO KRUHU.
1. Postavte se tváří k Východu a představte si nad sebou jasné bílé světlo. Zvedněte
PRAVOU RUKU nad HLAVU a za následujících slov si stáhněte světlo dolů ke svému ČELU. " Tvé, ó Pane...."
2. Procítíte, jak vám světlo naplňuje HLAVU a za následujících slov jeVEĎTE PŘÍMKOU, níž TĚLEM, až k NOHÁM .. "Je království...."
3. Procítíte , jak vám světlo NAPLŇUJE celé tělo a Vytáhněte ho RUKOUvzhůru k pravému RAMENI a řekněte: "Síla"
4. TÁHNĚTE proud světla napříč k LEVÉMU RAMENI a řekněte: A Sláva...

5. Nyní sepněte RUCE u srdce a prociťte jak VÁMI PROZAŘUJE velký Světelný kříž a řekněte:"Navždy. Amen. "
.

VYMEZENÍ MAGICKÉHO KRUHU

Po vykonání SVĚTELNÉHO KŘÍŽE se postavte tváří k VÝCHODU a proveďte hlavní část rituálu pentagramu, která spočívá ve vytvoření Magického kruhu.
1. Jednu ruku vztyčte směrem k bodu lehce nad hlavou. Nakreslete jímPENTAGRAM jednou nepřerušovanou čarou, přičemž začnete dole v levém rohu a představujte si ji jako čáru OHNĚ!
Ukažte do STŘEDU ZÁŘÍCÍHO PENTAGRAMU a hlasitým sebevědomým hlasem proneste: "Ve jménu Všemocného JE-HO-VA a archanděla RAFAELA, prince vzduchu, kreslím tento kruh na východě".
2. Se stále zvednutou paží se obraťte k JIHU a nakreslete čtvrtinu OHNIVÉHO KRUHU. Nyní stejným způsobem nakreslete další pentagram. A opět ukažte do středu a proneste:"Ve jménu Všemocného A-DON-AIE a archanděla MICHAELA, prince ohně kreslím kruh na jihu!"
3. Se zvednutou paží se obraťte k ZÁPADU a nakreslete čtvrtinu OHNIVÉHO KRUHU. Nakreslete Pentagram , opět ukažte do středu pentagramu a proneste:
"Ve jménu Všemocného E-I -JAJ a archanděla Gabriela, prince vody, kreslím tento kruh na západě"

4.. Se stále zvednutou paží se nyní obraťte k SEVERU a nakreslete čtvrtinu Ohnivého kruhu. Nakreslete Pentagram, a řekněte: "Ve jménu Všemocného A-GU-LA a archanděla URIELA, prince země, kreslím tento kruh na severu."
Když jste nakreslili magický kruh, můžete vyvolávat ARCHANDĚLY, aby vám vytvořili mocný posvátný prostor.
1. Zvedněte pravou paži, obraťte se opět k Východu, vykonejte OHNIVÝ kruh,který bude nyní mít na každé světové straně planoucí hvězdu. Otevřete náruč dokořán a proneste:
"Přede mnou RAFAEL" (představte si jasné žluté světlo s fialovou aurou).
"Za mnou GABRIEL" (představte si jasně modré světlo se oranžovou aurou)
"Po mé pravici MICHAEL" ( představte si jasně rudé světlo se zelenou aurou).
"Po mé levici URIEL" ( představte si jasně zelené světlo s rezavou aurou)

" Nade mnou OTEC " (představte si palanoucí hexagram - šesticípou hvězdu složenou ze dvou vzájemně spletených trojuhelníků)
"Pode mnou MATKA" ( opět si představte planoucí hexagram) .
"Ve mně věčný plamen"
2. Nyní jste vytvořili Posvátný prostor, díky němuž můžete bezpečně vyvolat anděla podle vlastního výběru.

VYVOLÁNÍ LAHABIELA - anděla ochrany

V posvátném kruhu můžete vyvolávat jakéhokoliv ANDĚLA. Na vyzívání neexistuje jednoznačný návod. Nejdůležitější je, aby zvolená slova rezonovala s vaším úmyslem a byla upřímná. Níž uvádím vyvolání anděla Lahabiela, který se tradičně přivolává k vypuzení zlých duchů. Rituál by se měl vykonávat v neděli za úsvitu.
"Ve jménu Jediného Všemocného Stvořitele Veškerenstva, Tě vyvolávám, velký anděli LAHABIELI, jako anděla ochrany, abys střežil a odvracel ode mne všechno zlo a já mohl /a kráčet cestou lásky bez ohrožení a škod. Z celého srdce ti za to děkuji, ve jménu VŠEMOCNÉHO."
Je vyzívání hotovo, Rituál zakončíte, SVĚTELNÝM KŘÍŽEM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bels Bels | E-mail | Web | 2. ledna 2010 v 12:42 | Reagovat

Promiň, ale tohleto jsou kecy. Anděl není žádný zemřelý, abys vyvolávala jeho duši. Nepotřebuješ žádný ingredience, pentagramy a podobné ptákoviny. K čemu je ti posvátný kruh, když chceš aby k tobě přišla ta nejčistší a nejmírumilovnější bytost na světě?
Ke komunikaci s anděli potřebuješ čistou mysl, umět vizualizovat a hlavně lásku - né žádné rituály. Nejdřív si o andělech něco přečti, než začneš kopírovat takový bláboly.

2 MJ MJ | 14. dubna 2011 v 9:37 | Reagovat

SOUHLASÍM S Bels

3 elea elea | Web | 14. dubna 2011 v 18:23 | Reagovat

Bels, upřímně: Sklapni. Nikdo tě neprosil o tvůj názor a pokud se ti to nelíbí, nemáš tu co pohledávat. Už jednou jsem ti psala, že každý věří něčemu jinému. Já ti taky necpu něco, co tě nezajímá.

4 Bels Vengeance Bels Vengeance | E-mail | Web | 8. ledna 2012 v 14:23 | Reagovat

Za pravdu se každý zlobí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama